Wydział Zarządzania i Dowodzenia AON

lipiec 2014
pwścpsn

Licznik odwiedzin

mod_jvcounter mod_jvcounter mod_jvcounter mod_jvcounter mod_jvcounter mod_jvcounter mod_jvcounter

54.225.18.187

Praktyki w ramach programu ERASMUS

Zachęcamy do skorzystania z programu PRAKTYK w ramach programu ERASMUS.

Co może dać praktyka w ramach Erasmusa?:

Każdy praktykant otrzymuje grant finansowy, który jest niezależny od środków, które może wypłacić pracodawca;

• Praktyka zaliczona przez macierzystą uczelnię;
  • Międzynarodowe doświadczenie;
  • Potencjalne miejsce pracy w przyszłości;

Można wybierać spośród 70 miejsc na praktyki do takich krajów jak:

Oferty pod adresem: http://erasmus.aon.edu.pl/index.php/oferty-praktyk

Kontakt z Panią Haliną Krysyuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Sprawozdania z wyjazdów na praktykę oraz informacje na stronie:

Aktualne stawki stypendium:

a)  Grupa 1: Dania, Finlandia, Francja, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania – Miesięczne stypendium SMS – 490 EUR.
b)  Grupa 2: Austria, Belgia, Cypr, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Włochy – Miesięczne stypendium SMS – 440 EUR.
c)  Grupa 3: Bułgaria, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rumunia, Słowenia, Słowacja, Turcja, Węgry – Miesięczne stypendium SMS – 340 EUR.

W razie pytań dotyczących praktyk można się kontaktować z Panią Haliną Krysyuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ), p. 130 , bud. nr 4.